Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FIGURINER, 8 st, porslin, Wedgwood, USSR med mera, en del omärkta, i form av hundrasen Borzoi mestadels, längd 13-38 cm.

Kuntoraportti

Smärre slitage, en med lagning.

876920

Päivämäärä:

2021-02-27