Figuriner
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FIGURINER, 8 st, porslin, Wedgwood, USSR med mera, en del omärkta, i form av hundrasen Borzoi mestadels, längd 13-38 cm.
Kuntoraportti
Smärre slitage, en med lagning.
876920
Päivämäärä:
2021-02-27