Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SKULPTUR, orientalisk, trä, 1900-tal, skuren dekor i form av fohund, höjd 27 cm.
Slitage.
876924
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här