Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Figurkomposition, olja på pannå, omkring 1900-talets mitt, 70 x 51 cm

876925

2021-02-20