Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 9 st, varav en Lillemor Mannerheim, Upsala-Ekeby, 1900-tal, i form av taxar, längd 9 - 25 cm.

Något ytslitage.

876927

2021-02-27