Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sjölandskap, olja på duk, signerad WS ?, 1900-talets första hälft, 41 x 70 cm.

Zustandsbeschreibung

Guland, krackelyr.

876931

2021-02-20