Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sjölandskap, olja på duk, signerad WS ?, 1900-talets första hälft, 41 x 70 cm.
Zustandsbeschreibung
Guland, krackelyr.
876931
2021-02-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner