Berndt Wennström Slussen Stockholm

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Hemåt - Slussen, signerad B Wennstöm, färglitografi, ea ca 80x59 cm

Oramad

876932

2021-02-16