Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Hemåt - Slussen, signerad B Wennstöm, färglitografi, ea ca 80x59 cm
Oramad
876932
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här