Eva Jacobson Komposition

Eva Jacobson Komposition
Eva Jacobson Komposition
Eva Jacobson Komposition
Eva Jacobson Komposition
Eva Jacobson Komposition
Eva Jacobson Komposition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EVA JACOBSON (född 1962): Komposition, olja på duk uppklistrad på pannå, monogramsignerad EJ, bildytans storlek ca 20x39,5 cm

Sprickbildning i ramverkets konstruktion.

876943

2021-02-14