Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
EVA JACOBSON (född 1962): Komposition, olja på duk uppklistrad på pannå, monogramsignerad EJ, bildytans storlek ca 20x39,5 cm
Sprickbildning i ramverkets konstruktion.
876943
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här