Arne Olsson

Arne Olsson
Arne Olsson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE OLSSON (Sverige, 1918-2003), båt på öppet hav, blandteknik på papper, signerad AO, ca 54,5 x 74 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

876950

2021-03-06