Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), skål, "Pungo", stengods, Gustavsberg 1950-/60-tal, modellen formgiven 1953, vit glasyr, stämplad GUSTAVSBERG SWEDEN, längd ca 35,5 cm
Nagg
876953
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här