Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1960-tal, bemålad plåt, höjd 22, diameter 40 cm

Bruksslitage

876956

2021-02-14