Jenny Nyström, blyertsteckning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946), Figurstudie, signerad Jenny Nyström och daterad 1878, blyerts 17 x 14 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

876961

2021-02-28