Bengt Olson

Bengt Olson
Bengt Olson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT OLSON (född 1930), färglitografi, signerad, komposition, 22x16.

Ej examinerad ur ram.

876963

2021-02-26