Puffar Offecct
Klubbat för:
4 600 SEK
1 500 SEK
CLAESSON, KOIVISTO, RUNE, sittpuffar/pallar, ett par, "Flower", 1900-talets andra hälft, rött konstläder med skumfyllning, höjd ca 43, diameter ca 55 cm
Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem
Bruksslitage, märken, fläckar
876975
2021-03-07