Puffar Offecct

Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct
Puffar Offecct

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

CLAESSON, KOIVISTO, RUNE, sittpuffar/pallar, ett par, "Flower", 1900-talets andra hälft, rött konstläder med skumfyllning, höjd ca 43, diameter ca 55 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

Bruksslitage, märken, fläckar

876975

2021-03-07