Väggarmatur Carl Malmsten

Väggarmatur Carl Malmsten
Väggarmatur Carl Malmsten
Väggarmatur Carl Malmsten
Väggarmatur Carl Malmsten
Väggarmatur Carl Malmsten
Väggarmatur Carl Malmsten

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Curt", vägglampa, 1900-tal, ek, djup från vägg 45 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

876999

2021-02-18