Kärl i koppar

Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄRL, 1900-talets första hälft, koppar, höjd ca 16, diameter 29 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

877011

2021-02-18