Taklampor 3 st Konsthantverk AB Tyringe

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, kromat stål, orangelackerad plast samt opalglas, etikettmärkta Konsthantverk AB Tyringe, höjd ca 35 cm, diameter ca 26 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

877020

2021-03-07