Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med stenskiva, fanerad i bland annat jakaranda, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 79, 90x42 cm

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, ställvis fanérskador och avslag, CITES-intyg samt 1 nyckel medföljer vid utlämningen

877022

2021-02-16