Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
100 EUR
SKRIVBORD, Billnäs 1900-talets början, fasta hurtsar och låda i sargen, 170 x 80 cm, höjd 76 cm
Hårt slitage, metallskor och ett lås saknas
877030
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här