Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, värdshusinteriör, signerad Jules Pallak/Pollak och daterad 1877, olja på pannå, 43x34 cm
Omfattande krackelyrer, hål, repor, fläckar, färgbortfall, senare påskrift.
877033
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här