Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, värdshusinteriör, signerad Jules Pallak/Pollak och daterad 1877, olja på pannå, 43x34 cm

Omfattande krackelyrer, hål, repor, fläckar, färgbortfall, senare påskrift.

877033

2021-02-14