Kerstin Hörlin-Holmquist, "Stora Kraal", fåtölj NK
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Stora Kraal", fåtölj, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, rotting med svartlackerat benställning i metall med gummifötter, höjd 95 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
877039
2021-02-18