Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, överdel med en bakomliggande glashylla samt spegel, underdel med 2 dörrar samt bakomliggande hyllor, höjd 143, 100x40 cm
Stötmärken, bruksslitage
877044
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här