Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, överdel med en bakomliggande glashylla samt spegel, underdel med 2 dörrar samt bakomliggande hyllor, höjd 143, 100x40 cm

Stötmärken, bruksslitage

877044

2021-02-15