Mari Rantanen serigrafi
Klubbat för:
200 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
MARI RANTANEN (född 1956) "konstruktivist i Venedig III", signerad samt daterad 2007, serigrafi, 28/75, 30x22 cm
Kuntoraportti
877046
Päivämäärä:
2021-02-15