Mari Rantanen serigrafi

Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi
Mari Rantanen serigrafi

Klubbat för:

200 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

MARI RANTANEN (född 1956) "konstruktivist i Venedig III", signerad samt daterad 2007, serigrafi, 28/75, 30x22 cm

Kuntoraportti

877046

Päivämäärä:

2021-02-15