Chiffonjé senempire

Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets förstra hälft, senempire, fanerad i mahogny, intarsiadekor, nederdel med skåp, lucka med bakomliggande skrivinredning, hyllor och lådor, klassiserande dekor i form av urnor mm. höjd ca 154, 106x48 cm

Nycklar finns

877059

2021-02-14