Tage Eriksson oljemålning

Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAGE ERIK HELGE ERIKSSON (1916-2003): "Göteborgs skärgård, Fotö", signerad T Eriksson, olja på duk, ca 49 x 61 cm

877079

2021-02-17