Miniatyrföremål
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
MINIATYRFÖREMÅL, ca 20 st, 1800- och 1900-tal, docksäng, gitarr, droska med stort hästspann, docklampor m m, svensk militärhjälm i miniatyr, dosa i celluloid, sängen är ca 11 cm hög
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage
877088
2021-02-21