Miniatyrföremål

Miniatyrföremål
Miniatyrföremål
Miniatyrföremål
Miniatyrföremål
Miniatyrföremål
Miniatyrföremål

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MINIATYRFÖREMÅL, ca 20 st, 1800- och 1900-tal, docksäng, gitarr, droska med stort hästspann, docklampor m m, svensk militärhjälm i miniatyr, dosa i celluloid, sängen är ca 11 cm hög

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

877088

2021-02-21