Byrå bemålad

Byrå bemålad
Byrå bemålad
Byrå bemålad
Byrå bemålad
Byrå bemålad
Byrå bemålad

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, bemålad, blandstil, 1900-talets senare hälft, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 69, 55x31cm

Bruksslitage, tröga lådor, ett handtag av i mitten

877100

2021-02-18