Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
BYRÅ, bemålad, blandstil, 1900-talets senare hälft, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 69, 55x31cm
Bruksslitage, tröga lådor, ett handtag av i mitten
877100
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här