Juhana Blomstedt serigrafi

Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi
Juhana Blomstedt serigrafi

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

300 EUR

JUHANA BLOMSTEDT (1937-2010) "Genesis", signerad samt daterad -93, serigrafi, 16/90, 24x15 cm

877106

2021-02-22