AKSEL KJESGARS

AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS
AKSEL KJESGARS

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKSEL KJERSGAARD, bord, modellnr No 35, Odder, Danmark, ca 1960-tal, svartmålad ek, stämpelmärkt undertill, höjd 39, 37x84 cm

Bruksslitage

877121

2021-02-18