Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972), akvarell, monogramsignerad och daterad 1952, bildstorlek ca 32 x 21,5 cm.
Litet nålhål, i övrigt gott skick, ej examinerad ur ram.
877145
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här