Ragnar Sandberg akvarell

Ragnar Sandberg akvarell
Ragnar Sandberg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972), akvarell, monogramsignerad och daterad 1952, bildstorlek ca 32 x 21,5 cm.

Litet nålhål, i övrigt gott skick, ej examinerad ur ram.

877145

2021-02-26