Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 18/1900-tal, slag med enkla grindar, bemålat, höjd ca 73, nedfällt, 45x110, utfällt ca 110x145 cm

Bruksslitage, senare bemålat

877146

2021-02-18