Oscar Reuterswärd akvarell med tusch

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), akvarell med tusch, signerad, komposition, bladstorlek 30x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

877150

2021-02-26