Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMINKBORD, njurformat, 1900-talets andra hälft, fällbar spegel med fasettslipat glas, höjd på bord ca 75, 110x50 cm

Bruksslitage, senare bemålat, saknas nyckel, saknar lås

877152

2021-02-18