Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
BORD, blandstil, 1900-talets första hälft, rotfanér med svärtade ben, ca höjd 75 cm, B 48 cm, L 64 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, avskavningar, repor , jack
877156
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här