Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, blandstil, 1900-talets första hälft, rotfanér med svärtade ben, ca höjd 75 cm, B 48 cm, L 64 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, avskavningar, repor , jack

877156

2021-02-18