Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, furu, 1900-talets senare hälft, med senare monterade lampetter, mått ca 110x80 cm

Bruksslitage

877166

2021-02-18