Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIC LUNDGREN (1907-2001), olja på duk, Göteborgs hamn med Masthuggskyrkan i bakgrunden, 60x86 cm.
Smärre ytslitage.
877179
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här