Eric Lundgren olja på duk

Eric Lundgren olja på duk
Eric Lundgren olja på duk
Eric Lundgren olja på duk
Eric Lundgren olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ERIC LUNDGREN (1907-2001), olja på duk, Göteborgs hamn med Masthuggskyrkan i bakgrunden, 60x86 cm.

Smärre ytslitage.

877179

2021-02-27