Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
BJÖRN DAHLSTRÖM, 4 st, stolar, "Nordic Care Björn", formgiven 2005, svartlackerade, 2 sittkuddar medföljer, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor och märken
877212
2021-02-18