Stolar 4 st "Björn" Nordic Care

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BJÖRN DAHLSTRÖM, 4 st, stolar, "Nordic Care Björn", formgiven 2005, svartlackerade, 2 sittkuddar medföljer, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor och märken

877212

2021-02-18