Engelsk matsalsmöbel mahogny

Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny
Engelsk matsalsmöbel mahogny

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, bestående av: matbord samt 6 stolar, mahogny, stolar med tygklädd sits, sitthöjd ca 45 cm, höjd bord ca 72, samt 140x100, 2 iläggsskivor á 48 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, vissa stolar något rangliga

877236

2021-02-14