Josef Frank fåtölj

Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, fåtölj, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 336, klädd i gul plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 43, rygghöjd 85 cm

Skador, slitage, fläckar

877256

2021-02-15