Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), 3 färglitografier, signerade, numrerade 226/275, 249/275 och 229/275, fåglar, bladmått 20x20 cm

877269

2021-02-19