Bordslampa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, skärm i emaljerad plåt och fot i gjutjärn, höjd ca 46 cm
ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall
877272
2021-02-19