Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, skärm i emaljerad plåt och fot i gjutjärn, höjd ca 46 cm

ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall

877272

2021-02-19