Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, märkt "Cattelan carre via Italia", marmorsockel, oval fasettslipad glasskiva, vridbar, 120x80, höjd ca. 40 cm
Bruksslitage, skiva med repor, glasskiva lös - behöver fästas
877322
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här