Soffbord, Italien

Soffbord, Italien
Soffbord, Italien
Soffbord, Italien
Soffbord, Italien
Soffbord, Italien
Soffbord, Italien
Soffbord, Italien
Soffbord, Italien

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, märkt "Cattelan carre via Italia", marmorsockel, oval fasettslipad glasskiva, vridbar, 120x80, höjd ca. 40 cm

Bruksslitage, skiva med repor, glasskiva lös - behöver fästas

877322

2021-02-15