Vera Nilsson litografi

Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): "Händer I", färglitografi, signerad och numrerad 71/260, bildmått ca ca 57x42 cm

löst blad

877330

2021-02-18