Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖGANÄSBOLAGET, ytterfoder med gumsar, glaserat lergods, rakstämplad ´Höganäs´, modellnr 1103, drejarstämpel KS, H ca 16 cm, Diam ca 34 cm
Nagg på öron, glasyrsprickor
877344
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här