Höganäsbolaget ytterfoder

Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder
Höganäsbolaget ytterfoder

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGANÄSBOLAGET, ytterfoder med gumsar, glaserat lergods, rakstämplad ´Höganäs´, modellnr 1103, drejarstämpel KS, H ca 16 cm, Diam ca 34 cm

Nagg på öron, glasyrsprickor

877344

2021-02-19