Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK

Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK
Soffbord HMB MÖBLER RÖRVIK

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HMB MÖBLER RÖRVIK, soffbord, 1950-tal, teak, höjd ca 55, 130x61cm

Bruksslitage. Enstaka mindre värmefläck på skiva

877348

2021-02-17